Mohamed Ben Grich | MK RE CONSULTING AND SERVICES S.R.L.

Operator Mașini (Industria Fibrei de Sticlă)

  • Mohamed Ben Grich | MK RE CONSULTING AND SERVICES S.R.L.
Salariu
Salariu confidenţial

Locație: Dubai
Responsabilități: Operarea și întreținerea mașinilor pentru fibra de sticlă, respectarea procedurilor de siguranță și raportarea problemelor către supraveghetori.
Cerințe: Experiență de peste 1 an în operarea mașinilor, în special în industria fibrei de sticlă, atenție la detalii.
Beneficii: Cazare, transport și masă asigurate de companie

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Mohamed Ben Grich | MK RE CONSULTING AND SERVICES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Mohamed Ben Grich | MK RE CONSULTING AND SERVICES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Mohamed Ben Grich | MK RE CONSULTING AND SERVICES S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Mohamed Ben Grich | MK RE CONSULTING AND SERVICES S.R.L. la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?