Operator masini unelte automate si semiautomate

Candidatul ideal:

Abilitati mecanice
Experienta in operare masini si utilaje, preferabil operarea masinilor de prelucrare prin aschiere, automate si semi-automate
Cunostinte in operarea si intretinerea echipamentelor industriale
Disponibilitate la lucru in schimburi
Seriozitate si bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

Regleaza si opereaza masini semi-automate si automate in vederea obtinerii componentelor de rulmenti conform tehnologiei si standardelor de calitate.
Pregateste pentru asamblare si ambalare elemente componente ale rulmentilor (colectare, curatare si conservare).
Executa masuratori ale reperelor realizate, conform specificatiilor de proces.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Timken Romania SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Timken Romania SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Timken Romania SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?