Operator Master Data

Candidatul ideal:

Absolvent de studii superioare,
Cunostinte bune de operare calculator,
Cunostinte foarte bune de limba germana si limba engleza, scris si vorbit,
Persoana cu orientare catre client, comunicativa si cu spirit de echipa,
Capacitate de analiza si sinteza,
Persoana orientata spre rezultat,
Persoana flexibila, autonoma, bine organizata.

Descrierea jobului:

Crearea, modificarea, blocarea si stergerea datelor de referinta (master data),
Colaborare cu clienti, furnizori si departamente de specialitate,
Imbunatatire continua si supraveghere a calitatii datelor prin efectuarea de controale,
Punerea la dispozitie a informatiilor/ documentelor pentru auditori si autoritati,
Optimizarea proceselor si a fluxurilor in propria arie de activitate,
Alocarea facturilor si transmiterea acestora in locatiile corespunzatoare,
Activitati administrative.

Mai presus de orice alta oferta, este timpul sa aveti un job de calitate!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Jaeggi Industries pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Jaeggi Industries pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Jaeggi Industries locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?