Operator / Operatoare pariuri sportive

Candidatul ideal

  • Cunostinte de operare PC- nivel mediu
  • Persoana pozitiva si comunicativa
  • Seriozitate si punctualitate

Descrierea jobului

  • Supravegheaza sala de jocuri
  • Prezinta clientilor modul de functionare al aparatelor si explica regulile de joc
  • Efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre client
  • Raporteaza sefului ierarhic neregulile aparute in sala de jocuri
  • Intocmeste actele necesare pentru evidenta casieriei
  • Creeaza si mentine relatia cu clientii in scopul atingerii obiectivelor de vanzare si incasare

    BENEFICII
  • Salariu atractiv
  • Perioada de training platita
  • Bonusuri si prime de sarbatori
  • Spor de vechime
  • Bonuri de masa
  • Asigurare medicala
  • Perioada de acomodare
  • Posibilitati reale de avansare
  • Loc de munca stabil, aproape de casa.

Alatura-te echipei noastre,

Aplica acum!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la WINNER pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la WINNER pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are WINNER locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?