Operator pariuri sportive

Vino la Fortuna Entertainment Group Romania, care activeaza in Romania sub cele 2 brand-uri: CASA PARIURILOR SI FORTUNA ROMANIA, sa lucrezi intr-un colectiv tanar, ambitios si placut, care sa te ajute sa te dezvolti profesional, sa ai un job stabil si atractiv cu un program flexibil si unde sa fii apreciat.

Daca iti place sa comunici cu oamenii te asteptam sa facem impreuna cea mai buna echipa!

CANDIDATUL IDEAL:

• Studii medii (liceu, cu sau fara bac / scoala profesionala);
• Abilitati de comunicare si atitudine orientata catre client;
• Rapiditate in operare documente si gestionare numerar;                                                                                              • Loialitate, corectitudine si seriozitate.

RESPONSABILITATI:

• Emiterea tichetelor de pariere in sistemul informatic al companiei;
• Intocmirea zilnica a documentelor de contabilitate primara;
• Informarea clientilor cu privire la serviciile oferite, regulamentul de joc, campanii promotionale;
• Crearea unui mediu ambiental placut pentru clienti;

BENEFICII:

• Pachet salarial MOTIVANT: tichete de masa (15 lei/zi); bonusuri de performanta; diverse prime; tips                  • Bonus de recomandare: recomanda-ne alti colegi ca tine si esti rasplatit;
• Oportunitatea unui loc de munca stabil; Contract de munca pe durata nedeterminata;
• Instruire de specialitate GRATUITA si dezvoltare profesionala;
• Echipa tanara si dinamica, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor;
• Program de lucru FLEXIBIL, in ture de 12 ore/zi (se lucreaza 15-16 zile/luna);
• Oportunitati de promovare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FORTUNA Entertainment Group N.V. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FORTUNA Entertainment Group N.V. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FORTUNA Entertainment Group N.V. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?