Operator PC

De 25 de ani, in Mega Image, povestile de succes se scriu pe perioade lungi de timp. Acestea sunt scrise de oameni pentru care pasiunea pentru excelenta, loialitatea si dorinta de a reusi indiferent de situatii, schimbari sau provocari reprezinta un mod de a trai si de a se dezvolta continuu. Vino si tu in #ComunitateaMega!

Uite care vor fi responsabilitatile tale:

• Introducerea corecta a datelor in sistem; evitarea greselilor;

• Verifica documentele de intrare, le proceseaza si opereaza procesele verbale in sistem;

• Face copii ale avizelor de la furnizori si le indosariaza;

• Mentine relatii profesionale bune cu persoanele care vin in contact cu reprezentantii companiei (soferi sau reprezentanti ai furnizorilor, delegate ai diverselor companii).

Nu vei face asta singur, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni.

Ne dorim ca tu sa vii cu:

• Studii medii (Liceul cu Bacalaureat);

• Cunostinte operare PC, MS Office (Excel, Word) nivel mediu;

• Abilitatea de a lucra in echipa;

• Seriozitate si implicare;

• Orientare catre rezultate.

Ar fi ideal daca ai:

• Experienta anterioara in domeniul logistic.

Asa ca, pune-ti pe lista avantajele de a fi #mega:

• Card de tichete de masa;

• O masa calda;

• Diverse bonusuri lunare prin care iti rasplatim performanta si devotamentul;

• Card de reduceri dedicat achizitionarii produselor Marca Proprie Mega Image;

• Suport financiar pentru evenimente speciale din viata ta;

• Evenimente interne prin care recunoastem meritele colegilor nostri;

• Oportunitati de crestere in cariera si mobilitate interna.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Mega Image pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Mega Image pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Mega Image locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?