Operator platforma magazin on-line

nespecificat

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unui coleg/colega pentru administrarea platformei online furnizor-unic.ro .
Candidatul ideal :

  • are simtul umorului
  • este creativ
  • are experienta in prestashop
  • are experienta in managementul unei echipe
  • constituie avantaj experienta in Photoshop/Ilustrator etc.

Descrierea jobului

Ce prеsupunе administrаrеa plаtformei onlinе ?

  • idеntifica eventuale problеme vizuаlе sаu tеhnice (si lе transmitе colegilor dе lа tеhnic)
  • monitorizeаzа activitatea colegilor din call center
  • adauga/editeaza produse noi
  • organizeaza si propune campanii de marketing (mailchimp, google, facebook) (impreuna cu colegii de la implementare reclame)
  • creeaza liste de pret impreuna cu managerul de vanzari in functie de evolutia pietei

  • Beneficii
    Pachet salarial format din salariu fix + comision + bonusuri in functie de rezultate .
    Posibilitatei de avansare reale, avand in vedere ca , suntem in proces de dezvoltare .

    Compania noastră are ca obiect de activitate distributia de bunuri de larg consum necesare pentru desfășurarea activităților zilnice dintr-o companie.

    Având o gama extrem de variata de produse , putem acoperi toate nevoile de consumabile de uz intern atat pe partea de birotica-papetarie si menaj-curățenie cat si pe partea de ambalaje de uz industrial si produse personalizate .

    Având totul intr-un sigur loc, putem optimiza procesul de achiziție din punct de vedere logistic si financiar .