Cerinte:

  • Autorizatie de motostivuitorist sau macaragiu (nu este obligatorie, dar constituie un avantaj)
  • Abilitati de comunicare verbala si scrisa
  • Cunostinte operare PC
  • Disponibilitate la program prelungit

Program: 3 schimburi

Principalele responsabilitati:

  • Realizeaza premixuri in conformitate cu retetele existente;
  • In conformitate cu mixcardul, distribuie in containerul de dozare pulberea de baza si aditivii;
  • Verifica si pregateste materialele pentru ambalare si utilizeaza corect codurile de ambalare, tipurile de ambalaje si de paleti
  • Executa testele de calitate intermediare;
  • Asigura, transporta, depoziteaza pulberea ambalata;
  • Raporteaza productia obtinuta, consumurile si productia ambalata precum si toate problemele aparute in sector;
  • Inventariaza stocurile de material din arie

Oferta salariala:

Salariul lunar este alcatuit din salariul de baza, sporuri.

Avantaje lunare/ anuale:

  • tichete de masa,
  • cotizatie transport,
  • contravaloare ore suplimentare 200%,
  • contravaloare ore noapte 125%,
  • al 13-lea salariu acordat sub forma de prime de Paste, Craciun, Ziua Metalurgistului(august),
  • prima de concediu,
  • decontare bilet de odihna,
  • zile de concediu suplimentare fata de reglementarea legala,
  • tichete cadou,
  • aderare la sistemul de pensii private,
  • beneficii medicale in baza abonamentului de medicina muncii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Hoeganaes Corporation Europe SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Hoeganaes Corporation Europe SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Hoeganaes Corporation Europe SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?