SMART RECRUIT | S.C. AUROCHS SMART RECRUIT S.R.L.

Operator productie - 3 schimburi

  • SMART RECRUIT | S.C. AUROCHS SMART RECRUIT S.R.L.
Salariu
1.800 LEI

Companie: 12 ani experiență în domeniul de Prelucrare a metalului
> Localitate: Timișoara (Platforma Industrială Incontro, Calea Șagului)
> Program: 3 schimburi de 8 ore, Luni-Vineri. Ocazional, se poate opta pentru suplimentare doar sâmbăta, 1 schimb.
> Contract: Direct cu angajatorul, 3 luni probă+nedeterminat
> Cerințe:
Experiență similară nu este necesară, însă prezintă avantaj
Studii medii
Experiență sau Autorizarea ISCIR pentru Pod Rulant constituie avantaj
> Beneficii:
Salarizare lunară de la 1800 net
Tichete de masă 15 RON/zi (300 RON net/lună)
Spor de noapte 25% (aproximativ 200 RON net/lună)
Bonus de performanță individuală (între 150-200 RON net pe lună)
Bonus de target (între 50 și 400 RON net / săptămână)
Plată suplimentare: 175% în timpul săptămânii, 200% sâmbăta)
Transport decontat (300 RON Net)
> Responsabilități:
Executarea acțiunii de operare a mașinilor automate și semiautomate

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SMART RECRUIT | S.C. AUROCHS SMART RECRUIT S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SMART RECRUIT | S.C. AUROCHS SMART RECRUIT S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SMART RECRUIT | S.C. AUROCHS SMART RECRUIT S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?