Operator productie

Descrierea clientului

Adecco Resurse Umane caută pentru clientul său, companie multinațională de renume din Timișoara persoane interesate de locul de muncă:

Responsabilitati

descarcarea si aranjarea vagonetilor, navetele cu flacoane de solutie perfuzabil

  • almenteaza magazia
  • infoliaza cutiile cu ajutorul aparatului automat

Candidatul Ideal

Profilul candidatului:

  • Studii medii
  • Experienta in depozitare/ambalare constituie un avantaj
  • Disponibilitate de lucru in 2 schimburi

Beneficii

  • contract pe perioada nedeterminata
  • spor in weekend 50%
  • spor ore suplimentare 100%
  • spor de noapte 50%
  • al 13 -lea salariu
  • tichete de masa
  • prima pentru eventimente
  • abonament de sanatate la Regina Maria

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Adecco pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Adecco pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Adecco locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?