cicor

Operator productie

  • cicor
Salariu
3.050 LEI

Sc Systronics Srl,membra a grupului Cicor, producator de placute electronice,face angajari pentru postul de Operator productie

Descriere post:
-loc de munca pe scaun ,cu posibilitate de alternare a pozitiei
-munca atat la calculator,cat si cu placute electronice

Beneficii
-salariu incadrare : 3050 ron brut,majorare dupa 3 luni
-bonusuri prezenta si productie
-tichete de masa 15 ron
-ore noapte platite cu spor de 50%
-asigurare medicala privata
-transport asigurat

Cerinte:
-disponibilitate la munca pe 3 schimburi
-minim 8 clase
-acuitate vizuala buna
-atentie la detalii
-rabdare la lucruri migaloase

Cererile de angajare se depun la sediul firmei Cicor: Zona Industriala de Vest,str.III,nr.14 ,prin email ,facebook sau se pot completa telefonic

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la cicor pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la cicor pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are cicor locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?