Raveca Wenf | W&F Detacheringen

Operator productie auto

  • Raveca Wenf | W&F Detacheringen
Salariu
1.560 EUR

Ești motivat și vrei să lucrezi într-o companie automată specializată în industria auto? Îți place să lucrezi într-o fabrică de metal? Ești dispus să lucrezi în 2 schimburi? Aplicați,această slujbă este pentru dvs.!
Descrierea postului:
Activitățile dvs. vor consta în:
• producția de piese auto
• exploatarea mașinilor de producție precum: presă excentrică și hidraulică, roboți de sudură
• produse de finisare și ambalare
• control de calitate
Cerințe:
• orientare tehnica
• cunoașterea comunicativă limbii engleză, germană sau olandeză
• implicare
• experiența într-o poziție similara într-o industrie auto este un avantaj
Noi oferim:
• condiții financiare atractive în conformitate cu standardele ABU
• transport de la locul de cazare la locul de muncă
• cazare cu toate utilitatile incluse
• asigurare de sanatate
• îndrumare de către coordonatori multilingvisti

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Raveca Wenf | W&F Detacheringen pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Raveca Wenf | W&F Detacheringen pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Raveca Wenf | W&F Detacheringen locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?