Operator productie - Divizia Anvelope

5d47cbc6deb24

Responsabilităţi

  • Executa operatiunile de aprovizionare cu materiale in functie de masina pe care este alocat;
  • Verifica calitatea materialelor din procesul de productie;
  • Verifica si se asigura de respectarea standardelor privind calitatea in functie de masina pe care este alocat.

Cerinţe

  • Minim 8 clase;
  • Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi;
  • Disponibilitate de a lucra in picioare;
  • Atentie la detalii;
  • Experienta in productie reprezinta un avantaj.

Beneficii

  • Salariu de inceput 3533 lei brut;
  • Prima de performanta lunara;
  • Al 13-lea salariu;
  • Spor de noapte si de weekend;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare privata medicala si de viata;
  • Transportul in Timisoara este gratuit;
  • Prima de relocare pentru cei din alte localitati.

Vrei să conduci alături de Continental? Fă primul pas: aplică online!

Despre Continental

Divizia Anvelope este cunoscută pentru maximizarea siguranței prin distanțele scurte de frânare și aderența de excepție, precum și consumul redus de combustibil, prin minimizarea rezistenței la înaintare. Anvelopele reprezintă singura legătură dintre autovehicul și suprafața carosabilă. Acestea transmit toate forțele la nivelul șoselei. Tehnologia anvelopelor determină dacă un autovehicul se poate opri la timp și poate rămâne pe banda corectă de deplasare în timpul manevrelor de virare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Continental Automotive Products pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Continental Automotive Products pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Continental Automotive Products locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?