Operator Productie Electronica - Tehnician

Candidatul ideal

  • Studii medii;
  • Experiență minim 1 an în industria electronică, în activități de operare pe linie SMT;
  • Cunoștințe de limba engleză (mediu);
  • Flexibilitate și adaptabilitate;
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • Atenție la detalii;
  • Disponibilitate la program de lucru în 3 schimburi.

Descrierea jobului

  • Operează echipamentele de programare si inspectie, conform instrucțiunilor de utilizare;
  • Rezolvă defecţiunile simple și erorile apărute la echipamentele
  • Înregistrează informațiile referitoare la componentele folosite și se asigură că trasabilitatea acestora este realizată conform instrucțiunilor de lucru;
  • Participă la efectuarea întreținerii echipamentelor aflate în aria de lucru;
  • Pregătește locul de muncă conform specificaţiilor din instrucţiuni, schimbă sculele şi dispozitivele;
  • Asigură îndeplinirea volumelor de producție planificate;
  • Completează documentația aferentă procesului în curs de desfășurare.

Noi îți oferim:

  • Salariu motivant;
  • Stabilitatea locului de muncă;
  • Tichete de masă în valoare de 15 lei/zi lucrată;
  • Al 13-lea salariu;
  • Program 8 ore/zi, spor de noapte 25%, spor de weekend 175%
  • Formare la locul de muncă și posibilitate de avansare în carieră;
  • Echipament de lucru;
  • Mediu de lucru curat;
  • Echipă care îți va arăta cu răbdare și înțelegere ce ai de făcut;
  • Mediu de lucru prietenos
  • Abonament la transportul public decontat

Descrierea companiei

Btv Technologies SRL şi-a început activitatea în anul 2013 ca o subsidiara a firmei btv gruppe din Germania din dorinta de a asigura necesarul de componente electronice şi subansambluri pentru unităţile de control ale principalillor jucatori de pe piata automotive, a telecomunicatiilor si a bunurilor de larg consum, precum și a producătorilor de semiconductori din toate regiunile lumii

În calitate de furnizor de servicii de programare, logistica si sisteme integrate, btv se concentrează pe dezvoltare și inovare continuă in cadrul celui mai performant segment din industria electronica.

Într-o clădire modernă şi beneficiind de echipamente performante, cele mai înalte standardele de calitate valabile pentru toate produsele şi locaţiile btv technologies sunt respectate pe deplin. Principiile de bază btv technologies călăuzite de standarde precum înalta calitate, preocuparea pentru mediu şi grija pentru angajaţi se regăsesc în practică prin obţinerea certificărilor ISO.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Btv Technologies SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Btv Technologies SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Btv Technologies SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?