Operator productie

Candidatul ideal:

  • Persoana organizata;
  • Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi;
  • Experienta in producerea de PCB-uri, care au lucrat cu calificare de visual, repair, testing, debug, soldering, etc;- reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:

  • Raspunde de buna plantare a subansamblelor electonice, specifice pentru fiecare produs asamblat;
  • Asigura montarea conform schemelor sau diagramelor stabilite precum si montarea corecta a acestora.

Beneficii:

  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa (20 lei/zi);
  • Transport asigurat;
  • Al13-lea salariu;
  • Posibilitati reale de dezvoltare a carierei.

Salariu de incadrare 3000 RON

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. RESET EMS S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. RESET EMS S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. RESET EMS S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?