Operator Productie

Join a team recognized for leadership, innovation and diversity

Impreuna pentru un maine mai bun!

Alătura-te unei echipe recunoscute pentru leadership, inovație și diversitate.

Când te alături echipei Honeywell, devii un membru al echipei noastre globale de gânditori, inovatori si visători care fac viitorul. A lucra pentru Honeywell nu înseamnă doar dezvoltarea unor lucruri interesante. De aceea, toți angajații noștri beneficiază de acces la oportunități dinamice de carieră în diferite domenii și industrii.

Ești gata să ne ajuți să facem viitorul?

Responsabilitati

Asamblare produse electronice si subansamble prin montarea componentelor;

Opereaza masini si echipamente pentru procese automate/semiautomate;

Realizeaza conexiunile fara lipire si prin lipire;

Experienta industriala influentiaza direct stabilirea nivelului salarial

#LUGOJ2022Calificari:

Persoana organizata,capabila sa lucreze individual si in echipa,orientata catre rezolvarea problemelor de o maniera simpla si eficienta,atenta la detalii;

Dinamism si promptitudine in efectuarea sarcinilor;

Experienta intr-un post similar-avantaj;

Beneficii

Salariu motivant;

Bonusuri anuale (de Paște, de Craciun, al 13-lea salariu);

Tichete de masă din prima zi lucrată (în valoare de 20 lei);

Posibilități de dezvoltare și promovare internă;

Abonament servicii medicale gratuite;

Transport gratuit / decontare combustibil

Dacă te regasesti in descrierea postului, atunci ne-ar plăcea să te cunoastem. Suntem un angajator cu șanse egale și prețuim diversitatea în compania noastră.

Additional Information
  • ID POST: HRD167412
  • Categorie: Lanț de aprovizionare integrat
  • Location: Str. Salcamilor 2bis,Lugoj,TIMIS,1800,Romania
  • Neexceptat
Lanțul de aprovizionare (CHINA)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Honeywell pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Honeywell pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Honeywell locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?