Operator productie in industria alimentara

Este un post executiv ce necesita experienta in domeniul productiei industriei alimentare cat si cunostinte minime de mecanica;

Cerinte

- Studii medii;
- Experienta minim 1 an pe un post similar in productia alimentara;
- Persoane dornice de afirmare;

Responsabilitati

- lansarea productiei
- monitorizarea executiei productiei
- asigurarea resurselor necesare productiei
- asigurarea curateniei si sanitatiei
- asigurarea activitatii de control a calitatii
- asigurarea activitatii mecano-energetice, electronice si tehnice de intretinere si reparatii

Oferim

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei mari companii de productie si distributie produse alimentare.

- Asigurare si servicii medicale complete

- decontare transport

- Tichete cadou de Pasti si de Craciun

- Tichete de masa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALKA TRADING CO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?