Operator Productie/ Logistica

Descrierea jobului:

Productie:
Utilizarea si mentinerea in buna stare a echipamentelor, utilajelor si dispozitivelor din productie;
Respectarea datelor tehnice, instructiunilor de lucru, planului de autocontrol si primului nivel de mentenanta precum si a planului de productie pentru realizarea unui fir de buna calitate conform comenzii de fabricatie;
Verificarea setarii corecte a masinii si a parametrilor de lucru si alimentarea ei cu materia prima;
Verificarea produsului finit/semifabricatului din punct de vedere al calitatii;

Logistica:
Manipulează, încarcă/descarcă, stivuiește, stochează în mod eficient produsele semi-finite, produsele finite si materiile prime.
Descarcă camioane, containere și remorci, primește materii prime, consumabile, produse finite și produse semi-finite și le depozitează în depozit conform criteriilor și regulilor.
Respectarea normelor referitor la mediu, igiena, sanatatea si securitatea muncii, PSI, ambient si disciplina in fabrica

Candidatul ideal

Studii medii;
Disponibilitate de a lucra in schimburi;
Persoana motivata, dinamica si responsabila.

Ce oferim?
Pachet salarial motivant compus din: salariu de baza competitiv cu piata, bonusuri lunare de performanta, al 13-lea salariu, spor de noapte;
Beneficii: tichete de masa, masa calda asigurata de companie, transport asigurat, asigurare medicala, bonusuri de sarbatori, bonusuri anuale pentru cea mai buna echipa;
Posibilitatea de avansare si dezvoltare a unei cariere profesionale;
Programe de instruire si training.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. COFICAB PLOIESTI S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. COFICAB PLOIESTI S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. COFICAB PLOIESTI S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?