Operator productie mobila - BUZAU

Dorim sa ne marim echipa si cautam personal calificat/ necalificat. Urmarim ca viitorul nostru coleg sa aiba urmatoarele calitati:

  • Dornic de munca, responsabil si ambitios
  • Atentie la detalii
  • Indemanare
  • Ii place sa lucreze atat in echipa cat si pe cont propriu
  • Experienta anteriora, constituie un avantaj (nu este obligatorie)

Descrierea postului

  • asamblare mobila PAL si MDF dupa masuratorile care ii sunt puse la dispozitie

Ce oferim ?

  • Pregatire la locul de munca
  • Oportunitatea unui loc de munca stabil
  • Pachet salarial de la ron net (in functie de experienta)
  • Posibilitate de crestere salariala dupa cateva luni

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Urban Space Concept pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Urban Space Concept pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Urban Space Concept locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?