Operator productie

Responsabilitati:

  • Reglarea, operarea si curatarea utilajelor cu care lucreaza si a spatiilor de lucru

  • Manipularea cu atentie a produselor si purtarea corecta a echipamentului de protectie

  • Completarea documentelor de lucru necesare

  • Respectarea procedurilor de lucru

Cerinte:

        • Studii medii
        • Atentia la detalii, capacitate si disponibilitate de invatare

        • Capabil sa lucreze cu norme si instructiuni foarte clare de lucre si sa documenteze clar si exact

        • Capacitatatea de adaptare la un program de lucru flexibil, pe ture, inclusiv de noapte si sambata

        • Prezinta avantaj candidatii cu experienta de minim 1 an in mediu de productie farmaceutica sau alimentara

OFERTA:

        • Salariu motivant

        • Bonuri de masa

        • Perioade de pregatire pentru intrarea in productie si pentru calificari ulterioar

        • Oportunitatea de a lucra alaturi de profesionisti experimentati, cu echipamente si tehnici moderne

        • Un mediu de lucru special, comunicativ, primitor, in care seriozitatea si dorinta de munca sunt foarte apreciat

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FOUR TO FOUR CONCEPT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FOUR TO FOUR CONCEPT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FOUR TO FOUR CONCEPT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?