Operator recepție marfă

Responsabilitățile postului:

  • Recepționare transporturi de marfă la punctul de lucru (4-5 transporturi / zi) luni - vineri, ocazional sâmbătă
  • Verificarea și preluarea documentelor de însoțire pentru marfa recepționată
  • Înregistrarea, la timp, în softul propriu, a mărfii recepționate
  • Menținerea unei bune comunicări și relaționări cu departamentele de interacțiune directă: contabilitate, vânzări, logistică, precum și cu partenerii externi
  • Realizarea și transmiterea zilnică și săptămânală a situațiilor și rapoartelor zilnice de activitate solicitate de management.

Daca ești:

  • O persoană serioasă și responsabilă
  • Cu spirit analitic, abilități de comunicare, organizare și prioritizare
  • Ai o atitudine pozitivă și îți place să fii activ (ă)
  • Ai studii medii sau superioare
  • Cunoștințe MS Office și lejeritate în folosirea/învățarea lucrurilor tehnice
  • Carnet categ B și mașină personală precum și disponibilitatea de a o utiliza în interes de serviciu (cu decont combustibil)
  • Cunoștințe de engleză la nivel mediu
  • Poate ai și experiență anterioară în logistică / distribuție  sau contabilitate primară / gestiune (constituie un avantaj).

Atunci te vrem în echipa noastră! Trimite-ne CV-ul și hai să vedem cum putem începe o colaborare!

Beneficii:

  • Job part-Time cu încărcare variabilă – în durată cumulată de 4h/zi
  • Disponibilitate necesară (on call) de luni – vineri, în intervalulocazional sâmbătă
  • Salariu corelat cu activitatea și acuratețea datelor prelucrate
  • Decont combustibil
  • Formare și mentorare
  • Telefon și laptop/device de înregistrare a datelor de serviciu.

Descrierea companiei

ForstPan lucrează cu clienții din industria forestieră pentru a dezvolta și îmbunătăți:

  • strategia de achiziții, structuri de cost și calitate
  • eficiența lanțului de aprovizionare cu lemn
  • planificarea, organizarea și executarea activităților de exploatare forestieră

Misiune: ForstPan are misiunea de a împuternici participanții din industria forestieră în vederea luării unor decizii manageriale exponențial mai bune.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC FORSTPAN SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC FORSTPAN SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC FORSTPAN SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?