Cerinte:

  • Abilitati de comunicare, organizare si prioritizare;
  • Atitudine pozitiva, capacitatea de a stabili relaţii interpersonale;
  • Studii medii sau superioare;
  • Experienta resprezinta un avantaj;
  • Persoana organizata si atenta la detalii;
  • Precizie si rapiditate in prelucrarea datelor si intocmirea documentelor;
  • Cunostinte foarte bune de operare PC;
  • Cunostinte de engleza la nivel mediu;

Responsabilitati:

  • Confirmare comenzi;
  • Intocmire documente de insotire marfa: avize, proforme, declaratii de conformitate, CMR;
  • Verificare documente de insotire marfa;
  • Intocmire etichete intrari/livrari marfa;
  • Intocmire Note de receptii (NIR);
  • Raportare iesiri si intrari marfa;
  • Mentinerea relatiilor in cadrul companiei, cu clientii si furnizorii telefonic si prin email;

Beneficii:

  • Program de lucru de luni – vineri, 2 schimburi;
  • Se ofera tichete de masa si telefon de serviciu;
  • Pachet salarial motivant corelat cu experienta;
  • Tichete de masa;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Yellow Fresh Fruits SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Yellow Fresh Fruits SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Yellow Fresh Fruits SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?