Operator retururi si reclamatii - depozit Cluj

Cerinte:

• Minim studii medii;

• Experienta anterioara in domeniul farmaceutic, serviciilor de logistica sau productie constituie avantaj;

• Experienta minim 1 an in operare facturi/ reclamatii sau pe un post echivalent;

• Cunostinte operare PC – Microsoft Office (Word, Excel, Outlook); experienta de lucru in Charisma reprezinta un avantaj

• Persoana motivata, pozitiva, organizata, atenta la detalii, orientata spre rezultate;

• Atitudine pro-activa, capacitate de analiza, sinteza si organizare;

• Bune abilitati de relationare, comunicare si capacitate de a lucra in echipa;

• Bune cunostinte de gestiune si arhivare documente;

Responsabilitati:

• Analizeaza si proceseaza receptiile produselor returnate;

• Intocmeste facturile de retur;

• Emite si trimite facturile catre clienti;

• Anunta farmaciile si/ sau clientii de posibile modificari ale retururilor si operarea lor;

• Arhiveaza documentele care au fost verificate si inregistrate;

• Asigura relatia cu clientii pentru reglarea facturilor;

• Tine evidenta reclamatiilor cantitative si calitative venite din farmacii;

• Investigheaza si rezolva prompt reclamatiile primite din farmacii;

• Tine evidenta produselor deteriorate;

• Verifica plusurile ramase la raft;

• Inventariaza zilnic/saptamanal cele mai scumpe produse din depozit;

• Participa la inventarele anuale precum si cele organizate intermediar in depozit;

Beneficii:

- Salariul de incadrare atractiv

- Tichete de masa

- Bonus lunar in functie de performanta

- Decont transport

- Card reducere pentru achizitioanarea medicamentelor in Farmaciile Dona

- Abonament de servicii medicale (dupa un an de activitate in companie)

- Instruiri, team-building

- Posibilitati de dezvoltare profesionala

- Conditii de lucru foarte bune (mediu de lucru curat, sala de mese, vestiar, temperatura constanta intre 17 – 23 grade Celsius, indiferent de anotimp)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. Dona. Logistica S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. Dona. Logistica S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. Dona. Logistica S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?