Operator Scada - Aeroport Cluj-Napoca

Candidatul ideal:

-Studii superioare tehnice (preferabil Inginerie Electrică, Instalații, Mașini termice);
-Experiență în mentenanța sistemelor automate (sau mecanică, electronică);
-Cunoștințe aprofundate de MS OFFICE;
-Capacitate de coordonare a unei echipe multidisciplinare;
-Persoană atentă la detalii cu bune abilități de comunicare;
-Autorizația ANRE reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului:

- Program de lucru în ture 12/24;12/48;
- Coordonează activitatea de mentenanță a echipei de tehnicieni;
- Prioritizează activitatea echipei;
- Urmărește realizarea mentenanțelor corective în funcție de priorități si sesizările primite;
- Urmărește realizarea mentenanțelor preventive în funcție de planurile de mentenanță și verifică întocmirea fișelor de către tehnicieni;
- Întocmește periodic statisticile de consumuri de energie . Urmărește aceste consumuri;
- Răspunde prompt sesizărilor beneficiarului și îl informează cu privire la statusul intervențiilor;
- Întocmește rapoartele de schimb, bonurile de consum, statistici pentru tura de care este responsabil;
- Oferă suport în activități conexe – inventariere, întocmire situații de lucrări.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la UTI FACILITY MANAGEMENT SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la UTI FACILITY MANAGEMENT SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are UTI FACILITY MANAGEMENT SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?