Operator spalator textile

Angajam personal pentru curatat-spalat si calcat haine.

Program lucru: 8 ore / zi,

                            sambata, duminica -liber

Candidat ideal

Persoana cu atitudine pozitiva, serioasa, responsabila, atenta la detalii

De preferat cu experienta in domeniu mimim 1 an

Descrierea jobului

- receptionarea rufelor/lenjeriei murdare , soratrea acesteia, spalarea, uscarea, calcarea, impaturirea si infolierea hainelor si a celorlalte produse textile

- aplicarea tratamentelor anterioare spalarii necesare indepartarii petelor

- dozarea detergentilor , prin selectarea programului masinii

- identificarea temperaturii si a programului si utilajului la care articolele trebuiesc uscate

- identificarea tipului de tesatura, identificarea temperaturii si a programului, precum si a echipamentului la care rufele trebuiesc calcate

- pastrarea spatiului de lucru curat

Beneficii:

- tichete de masa

- oferim cursuri de specializare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CHRISTONIA SERVICES pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CHRISTONIA SERVICES pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CHRISTONIA SERVICES locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?