Operator spalatorie haine - Brasov

nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

1.Cerințe tehnice:
-Cunoașterea proceselor de spălare adecvate pentru diferite tipuri de îmbrăcăminte și țesături
-Cunoașterea utilajelor din zona de spălătorie
-Cunoașterea tehnicilor de călcat și împăturit

2.Cerințe personale:
-Persoană proactivă și cu inițiativă
-Abilități de rezolvare a problemelor și rezistență la stres
-Abilități de comunicare
-Capacitatea de a lucra într-o echipă multidisciplinară în evoluție constantă

3.Experiență recomandată:
-Călcat cu fier de călcat cu aburi
-Împăturit rufe
-Serviciu clienți
-Gestionarea plăților în unitățile comerciale
-Controlul numerarului și al stocului

Descrierea jobului

Personalul de spălătorie va fi responsabil de efectuarea și gestionarea proceselor de spălătorie și călcat, respectând standardele de calitate și servicii pentru clienți cerute de Mr Jeff. În plus, trebuie să primească comenzile de curățătorie și să se asigure că introduce toate serviciile solicitate în sistemul Mr Jeff.

Funcții principale:

-Efectuarea sarcinilor de primire, spălare, uscare, călcare și ambalare a
comenzilor, în termenele stabilite
-Înregistrarea și actualizarea sistemului de comenzi și vânzări
-Menținerea centrului în condiții optime de operare și curățenie
-Menținerea unei comunicări constante și cordiale cu clienții
-Verificarea condițiilor hainelor și tipul de material
-Garantarea calității hainelor în timpul spălării și călcări

Beneficii:

- Vei fi parte intr-un concept nou, modern de spalatorie
- Vei lucra intr-un mediu placut
- Vei avea un salariu motivant

Pentru a afla mai multe despre noi puteti accesa site-ul: wearejeff.com/ro/mrjeff

Jeff este o companie spaniola fondată în 2015 care in prezent opereaza peste 800 de spalatorii in intreaga lume, iar din acest an a deschis primele locatii si in Romania, fiind un brand modern, de succes in plina dezvoltare.

Mr Jeff se adaptează nevoilor fiecărui profil de client, folosind aplicaţia pentru telefoane Android sau iOS, clienţii pot alege locaţia exactă, ora şi ziua ridicării hainelor de spălat; un şofer vine să le ridice de acasă şi apoi sunt livrate spălate şi călcate. Cu noua abordare tehnologică a sectorului de spălătorie şi curăţătorie, Mr Jeff îşi propune să creeze o nouă eră a serviciilor de acest tip.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Mr Jeff pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Mr Jeff pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Mr Jeff locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?