Operator suport IT-Helpdesk

De 25 de ani, in Mega Image, povestile de succes se scriu pe perioade lungi de timp. Acestea sunt scrise de oameni pentru care pasiunea pentru excelenta, loialitatea si dorinta de a reusi indiferent de situatii, schimbari sau provocari reprezinta un mod de a trai si de a se dezvolta continuu.

Vino si tu in #ComunitateaMega!

 Uite care vor fi responsabilitatile tale:

  • Oferirea de suport Nivel 1 pentru toate aplicatiile si procesele interne IT;
  • Realizarea tichetelor tehnice si escaladarea, dupa caz, catre Nivelul 2 de suport;
  • Colaborarea cu diverse echipe in vederea solutionarii problemelor tehnice aparute;
  • Executarea de sarcini de prelucrare a datelor;
  • Furnizarea de rapoarte specifice catre solicitanti;
  • Suport in faza de pregatire si implementare a proiectelor.

 Nu vei face asta singur, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni 😊

Ne dorim ca tu sa vii cu:

  • Studii medii finalizate sau studii superioare in domeniul tehnic (de preferat IT);
  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
  • Foarte bune cunostinte MS Office, in special Excel si Word;
  • Cunostinte retelistica;
  • Excelente abilitati de comunicare si relationare;
  • Gandire analitica, lucru in echipa;
  • Orientare catre rezultat, flexibil, proactiv, curios, pasionat de domeniul IT.

Ar fi ideal daca ai:

  • Experienta anterioara pe o pozitie similara.

Asa ca, pune-ti pe lista avantajele de a fi #mega:

  • Pachet variat de compensatii si beneficii;
  • Card de tichete de masa;
  • Bonus anual prin care iti rasplatim performanta si devotamentul;
  • Card de reduceri dedicat achizitionarii produselor Marca Proprie Mega Image;
  • Suport financiar pentru evenimente speciale din viata ta;
  • Reduceri dedicate iubitorilor de lectura, pasionatilor de shopping si celor care isi doresc sa se mentina “in forma”;
  • Posibilitatea de crestere in cariera si mobilitate interna.

Daca acest rol nu prezinta interes pentru tine, dar stii pe cineva caruia i s-ar potrivi, ne-am bucura sa dai de veste mai departe! 😊

#SuportIT #OperatorSuportIT #HelpdeskSupport #MegaImage #Retail

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Mega Image pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Mega Image pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Mega Image locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?