Operator Transport Maritim LCL/FCL

ASG WIND TRANSPORT este o societate privata cu o experienta de peste 18 ani in transport internațional și logistică ce oferă o gamă completă de transport de marfă, vamă, logistică sau distribuție.

Activitatea se va desfasura in biroul nostru din Otopeni (on site).

Beneficii:

- Salariu atractiv

- Oportunitati de evolutie in cardul companiei sau in cadrul grupului.

- Asigurare medicala;

- Oportunitati de dezvoltare personala

Descrierea jobului

Aptitudini si experienta:

- Experienta in Transporturi /logistica este un avantaj

- Abilitati multi-tasking si rezistenta de a lucra intr-un mediu foarte dinamic

- Orientare catre solutii si decizii rapide

- Abilitatea de a folosi calculatorul

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ASG WIND Transport pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ASG WIND Transport pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ASG WIND Transport locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?