Operator utilaj ambalare

Candidatul ideal

  • Persoana organizata
  • Cunostinte tehnice in domeniul operararii masinilor de productie * constituie un avantaj
  • Persoane motivate, dinamice, ambitioase, entuziaste, flexibile si cu initiativa
  • Spirit de echipa
  • Bune abilitati de comunicare, prezentare si de negociere

Descrierea jobului

  • Intretine, igienizeaza si gestioneaza masinile de ambalat zahar stick;
  • Ambaleaza produsele in baxuri conform cu specificatiile fiecarui produs;
  • Se ocupa de paletizarea baxurilor conform cu specificatiile fiecarui produs;
  • Comunicare cu seful departamentului Productie pentru rezolvarea operativa a defectiunilor aparute;
  • Realizeaza rapoarte referitoare la productiile realizate in fiecare zi;
  • Gestioneaza si verifica stocurile de materie prima si materie finita;
  • Aptitudini de organizare si planificare;
  • Foarte bune abilitati de comunicare.

Bonusuri, beneficii

  • pachet salarial motivant
  • bonuri de masa
  • protocol lunar in cafea
  • posibilitate de dezvoltare profesionala

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Solo Caffe Automate pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Solo Caffe Automate pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Solo Caffe Automate locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?