Operator vanzari

Descrierea jobului:
- procesare comenzi online;
- plasare comenzi marfa furnizori;
- pregatire colete pentru expediere;
- consiliere clienti telefonic si email;
- pregateste si urmareste livrarea incepatorilor;

- locatie loc de munca: Brasov.

Cerinte:
- nivel educatie: cel putin Bacalaureat absolvit sau studii superioare;
- studiile sau abilitate în domeniul IT constituie un avantaj;

- prezinta avantaj lucru anterior in platforma EMAG.
- responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate;
- capacitate de planificare și prioritate;
- placere si abilitate de a invata lucruri noi;
- cunostinte bune operare PC MSOffice, navigare internet.

Oferta:

- salariu fix; tichete de masa; tichete cadou;
- loc de munca stabil;

- program Luni-Vineri, 8 ore / zi;
- contract de munca FullTime pe perioada nedeterminată;
- posibilitate de perfecționare și invatare lucruri noi.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MoB & IUS SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MoB & IUS SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MoB & IUS SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?