Operator vanzari prin telefon

Candidatul ideal

-Foarte bune abilitati de comunicare si relationare.

-Atitudine pozitiva, spirit de echipa, proactivitate.

-Orientare catre rezultate si catre client.

-Capacitate de prioritizare, capacitate de analiza si sinteza.

-Promptitudine in rezolvarea sarcinilor.

-Capacitate de gestionare a mai multor sarcini simultan.

-Seriozitate si o buna etica morala.

-Bune cunostinte de operare PC, Word, Excel.

- Experienta dobandita in domeniul farmaceutic reprezinta un avantaj.

- Experienta in domeniul vanzarilor prin telefon reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

- Dezvolta si mentine portofoliului de clienti conform procedurilor interne ale Companiei.
- Promoveaza produsele Companiei si prezinta ofertele comerciale clientilor alocati.
- Raspunde solicitarilor de comanda primite de la client.
- Gestioneaza documentelor de interes general ale firmei.
- Intocmeste situatii periodice necesare departamentelor din cadrul firmei.
- Asigura suport administrativ pentru toate departamentele firmei.
- Ordonarea si arhivarea documentelor gestionate.

Se ofera un mediu de lucru organizat si placut, precum si un salariu decent.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SANOSAN S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SANOSAN S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SANOSAN S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?