MECANICA EST

Operatori CNC - cu sau fara experienta

  • MECANICA EST

Societate specializata in prelucrari mecanice suntem in cautare de OPERATORI CNC

Candidatul ideal
- Absolvent de liceu tehnic sau scoala profesionala
- Experienta in operare masini unelte cu comanda numerica reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie, candidatii fara experienta beneficiaza de o perioada de instruire la angajare

Competentele postului:
- Cunostinte de desen tehnic - reprezinta un avantaj
- Disponibilitatea de a lucra in 3 ture: 6-14, 14-22, 22-6
- Seriozitate si dorinta de invatare continua.

Responsabilitati:
- Opereaza masina(le) conform instructiunilor de lucru si normelor de securitate;
- Efectueaza set-up-ul masinii(lor) cu comanda numerica (CNC);
- Efectueaza masuratorile cerute pentru a asigura calitatea productiei;
- Cunoaste si respecta cerintele procedurilor si instructiunilor de lucru aplicabile.

Oferim:
-loc de munca stabil,
-tichete de masă,
- vouchere de vacanță,
- bonus eficienta,
- asigurare medicala privata,
- sansa de a lucra intr-o companie cu posibilitati de dezvoltare profesionala pe termen lung.

Persoanele interesate sunt rugate sa ataseze CV-ul in mesaj sau sa il trimita la adresa de email [email protected]

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MECANICA EST pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MECANICA EST pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MECANICA EST locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?