Operatori îmbuteliere, Stivuitoristi - Ploiesti

Salar net
400 - 500 EURO / luna

Candidatul ideal

Operator imbuteliere:

  • Minim studii medii 10 clase (preferabil profil tehnic);
  • Program de lucru : 8 ore/zi - 3 schimburi (Luni-Vineri)
  • Cunostinte de operare masini si utilaje reprezinta avantaj;
  • Cunostinte in operarea si intretinerea echipametelor industriale;
  • Cunoașterea sistemului de management al calități;
  • Inițiativă si orientarea spre rezultate;
  • Asumarea responsabilității.

Descrierea jobului

Descriere job, responsabilități și beneficii - Operator îmbuteliere

  • Supravegheaza si mentine buna functionare a utilajelor din aria sa de actiune;
  • Schimba piesele de format si programul in cazul trecerii de la un brand la altul. Intervine asupra reglajelor/ajustajelor mecanice;
  • Executa operatiunile de intretinere curenta si pe cele cuprinse in programul de lubrefiere;
  • Este responsabil pentru obtinerea produsului finit in conditiile de calitate cerute;
  • Este obligat sa corecteze sau sa opreasca procesul daca intervin neregularitati sau daca intervin probleme mecanice sau electrice;
  • Inregistreaza datele de calitate si proces;
  • Cunoaste si aplica toate procedurile interne in vigoare;
  • Procedeaza la efectuarea fiselor de predare – primire materiale packaging.
Beneficii - Operator îmbuteliere
  • vei lucra intr-un mediu de lucru international, prietenos, dinamic
  • Salariul : 19oo-25oo Lei Net/Luna + tichete de masa (15 lei/tichet)
  • ai oportunitati de dezvoltare personala si profesionala
  • ai posibilitatea de a evolua in cadrul companiei pe alte pozitii
  • iti oferim un pachet atractiv si variat de beneficii fixe si flexibile
  • Al 13-lea salariu

CATOPREST oferã servicii integrate de asistenţă, evaluare a conformităţii calităţii si suport productie, pentru furnizorii industriei auto și producatorii de automobile, precum si companii implicate in productia de masã, industria electronicã, aparate de uz casnic, cosmetice, FMCG si industria maselor plastice.