Operatori Prelucrare Mase Plastice

Responsabilitati:

  • Verificarea produsului finit din procesul de productie;

  • Operarea pe dispozitive de montaj manual sau semiautomate;

  • Executarea tuturor operatiunilor specifice statiei de lucru;

  • Controlul vizual al calitatii produselor.

  • Mentinerea ordinii si curateniei in aria de lucru si de productie;

Cerinte:

  • Disponibilitate de lucru in 3 schimburi.
  • să aibă însuşiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotărâre, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitivă,

  • să aibă calităţi psihice necesare (spirit de observaţie, răbdare, viteză de reacţie, capacitate de orientare în spaţiu, capacitate de comunicare etc.);

  • să nu aibă antecedente penale

Beneficii:

  • Salariu de incadrare 2700 lei brut +Bonusuri in functie de performanta
  • Tichete de masa de 15 lei/zi
  • Spor de noapte :25%
  • Ore suplimentare platite cu 200%
  • Se asigura transport gratuit din Timisoara

Experienta pe o pozitie similara in domeniul automotive constituie un avantaj

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SUK - PLASTICS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SUK - PLASTICS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SUK - PLASTICS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?