Operatori producție - industria lemnului

Cerinte:

  • Studii medii (liceu/profesioanala)
  • Capacitate de lucru in echipa
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi
  • Seriozitate şi responsabilitate
  • Orientare spre rezultate
  • Adaptare la situatie
  • Atentie la detalii
  • Constituie avantaj:
    • Cunostinte domeniul tehnic

Responsabilitati:

  • Urmareste buna functionare a echipamentelor aferente procesului de productie si intervine in limitele permise pentru a asigura desfasurarea continua a procesului
  • Urmareste calitatea produselor aflate in procesul de productie
  • Asigura aprovizionarea optima cu materiile prime necesare
  • Asigura pastrarea curateniei si igienizarea liniilor de productie precum si a spatiilor anexe

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv
  • Program de muncă de 8 ore/zi
  • Ore suplimentare plătite cu spor dublu
  • Spor pentru turele de noapte
  • Spor pentru flux continuu
  • Tichete de masă cu valoare nominală de 20 RON
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii
  • Asigurare de sanatate, viata si accidente
  • Cursuri de calificare şi instruire
  • Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
  • Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă
  • Pachet salarial competitiv şi alte bonusuri în funcţie de performanţe.
  • Transport asigurat pe rututele existente in localitatiile limitrofe

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC KASTAMONU ROMANIA SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC KASTAMONU ROMANIA SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC KASTAMONU ROMANIA SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?