Optician montator

Candidatul ideal:

-Studii de specialitate in domeniu si/sau experienta relevanta in montaj si optica medicala.

Descrierea jobului:

- Montaj ochelari - masini automate (Essilor, Weco) cu prelucrare computerizata 3D si scanare.

Contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

Pachet salarial motivant (salariu fix + tichete de masa + comision din montaje).

Descriere companie

Optic Partner este unul dintre importatorii cu cea mai indelungata experienta in piata de optica medicala, cu o structură bine cladita prin experienta, ne aflam intr-o continua dezvoltare pentru a acoperi cat mai mult din necesitatile clientilor nostri, la un excelent raport pret-calitate.

In 2017 am deschis propria linie de productie Schneider in Romania pentru lentile RX.

Brandul de lentile RX se numeste MediQ, brand de care suntem foarte mandri si in care am investit experienta noastra si a colaboratorilor nostri externi in domeniul de optica medicala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la OPTIC PARTNER pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la OPTIC PARTNER pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are OPTIC PARTNER locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?