Optician montator

andidatul ideal:

-Studii de specialitate in domeniu si/sau experienta relevanta in montaj si optica medicala.

Descrierea jobului:

- Montaj ochelari - masini automate (Essilor, Weco) cu prelucrare computerizata 3D si scanare.

Contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

Pachet salarial motivant (salariu fix + tichete de masa + comision din montaje).

Descrierea companiei

Optic Partner este unul dintre importatorii cu cea mai indelungata experienta in piata de optica medicala. Cu o structură bine cladita prin experienta, ne aflam intr-o continua miscare si dezvoltare pentru a acoperi cat mai mult din necesitatile clientilor nostri, la un excelent raport pret-calitate. Cu recrutari inspirate, aliante strategice si o indelungata experienta , Optic Partner este o structura solida, cu parteneri de marca.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la OPTIC PARTNER pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la OPTIC PARTNER pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are OPTIC PARTNER locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?