Optometrist

nespecificat

Candidatul ideal

- Studii de specialitate
- Abilitati de comunicare;
- Spirit de echipa;
- Adaptabilitate;
- Cunostiinte PC;
- Disponibilitate de a invata.
Experienta in optica medicala constituie un avantaj;

Descrierea jobului

-Consultatii optometrice - determinare dioptrii
- Consilierea clientilor
- Gestionarea comenzilor clientilor

BENEFICII
- Loc de munca sigur
-Apartenenta la un colectiv de exceptie
- Posibilitate de castig in functie de implicare si rezultate

Fondata in 1991, Ocumed este prima clinica oftalmologica din Bacau. Valorile noastre fundamentale sunt competenta si profesionalismul desavarsit. Ocumed pune intotdeauna pe primul plan pacientul. Ne pasa intr-adevar de sanatatea tuturor celor care apeleaza la noi. La Ocumed nu ne grabim, timpul alocat fiind cel necesar pentru un diagnostic corect si complet. Combinatia optima intre aparatura computerizata de inalta performanta si profesionalismul doamnei doctor Carmen Finaru, medic primar oftalmolog, constituie garantia unui diagnostic perfect si a rezolvarii celor mai complexe probleme. VΔƒ asteptam cu drag la noul cabinet si showroom OCULUX by Ocumed, deschis la 𝐔𝐑𝐁𝐀𝐍 ππ”π’πˆππ„π’π’ 𝐂𝐄𝐍𝐓𝐄𝐑, 𝐜𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚 πŸπŸŽπŸ”