Oracle e-Business Suite R12 Support Specialist

  • Descrierea proiectului:

Acest proiect este o îmbunătățire de bază a aplicației interne care deservește întreaga companie cu funcții de achiziții, inventar, finanțe și alte funcții.

Soluția este profund integrată în peisajul aplicațiilor Luxoft

Suntem o echipă internațională puternică de proiecte de peste 20 de FTE

De asemenea, oferim posibilitatea de a participa la alte proiecte interne de automatizare

  • Responsabilitati:

- Analiza cauzei rădăcină și rezolvarea problemelor pentru suport de nivel 2 / nivel 3

- Experienta in analiza problemelor in timpul procesului de suport

  • Necesar:

- 3+ ani de experiență cu Oracle EBS R12 în zona P2P (Procure to Pay) (module PO, AP, GL)

- Cunostinte cu interogari bazate pe SQL

- Cunoașterea configurațiilor și proceselor aplicațiilor aferente

- Abilitatea de a identifica impactul sistemului pentru inițiative la scară mică și mare

- Experiență cu implementările globale ale Oracle EBS

  • Preferat:

- Abilitatea de a gestiona eficient sarcini multiple, concurente, cu prioritate ridicată, cu termene limită diferite

- Abilitatea de a obține rezultate sub o direcție limitată

- Orientare puternică către clienți și rezultate

- Abilități puternice de comunicare verbală, scrisă și interpersonală

  • Descrierea abilităților obligatorii:

- Participarea la cel puțin un proiect de implementare sau suport Oracle EBS într-un rol de consultant sau de specialist suport

- Pregătit pentru lucru la distanță

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Luxoft pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Luxoft pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Luxoft locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?