Salar brut
400 - 700 €

Esti entuziast, proactiv si plin de energie ?

Haide in echipa noastra !

Locatia este in EFORIE NORD.

AQVATONIC BALNEO SPA & Hotel - Steaua de Mare, deschis permanent, isi mareste echipa si angajeaza personal din toata tara (posibilitate de cazare si masa la locatie în cadrul hotelului la standarde de 4****) pentru postul de OSPATAR.

Descrierea jobului:

- Cunoasterea principalelor reguli de servire si protocol;

- Preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;

- Cunoasterea meniului pentru a oferi informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi;

- Servirea exemplara a clientilor cu produsele comandate de catre acestia;

- Debarasarea si asigurarea curateniei in restaurantul unitatii hoteliere;

- Respectarea normelor de igiena si securitate a muncii.

Candidatul ideal:

- Studii medii;

- Diploma de calificare in domeniu (constituie un avantaj);

- Experienta de minim 1 an pe un post similar (constituie un avantaj);

- Cunostinte medii de limba engleza;

- Prezenta agreabila, amabilitate, atitudine pozitiva;

- Stapanire de sine, disciplina.

Beneficii :

- Salariu motivant
- Bonusuri in functie de performante,
- Prime in sezon
- Contract de munca pe termen nelimitat
- Posibilitate avansare
- Posibilitate cazare si masa

Joburile incep imediat. Toate posturile scoase la concurs sunt pentru posturi permanente, cu contract de munca pe minim 12 luni si cu salarii nete + tips / bonificatii / transport sau cazare + masa.

Te asteptam sa ne cunoastem !

AQVATONIC BALNEO SPA & Hotel Steaua de Mare

Eforie Nord - Constanta

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Complex Hotelier Steaua de Mare pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Complex Hotelier Steaua de Mare pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Complex Hotelier Steaua de Mare locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?