Ospatari Plaja Privata - Complex 4* Olimp

Descrierea companiei

Complex exclusivist 4 stele superior, situat in Olimp, Constanta, pe malul marii isi va primi oaspetii incepand cu sezonul estival 2020.
Complexul beneficiaza de :
- spatii de cazare;
- piscina exterioara incalzita si o piscina dedicata copiilor prevazuta cu tobogane acvatice;
- plaja privata special amenajata, situata la mai putin de 50 de metri de complex.
- restaurant cu terasa generoasa
- baruri pe marginea piscinei si pe plaja.

Candidatul ideal

Persoana sociabila, cu dezvoltate abilitate dе comunicare.
Spirit dе lucru in echipa.
Cunostinte dе limba engleza la nivel conversational.

Descrierea jobului

Intampinarea oaspеtilor si conducerea lor catre sezlonguri
Preluаrea comenzilor de pizza si bauturi intr-o manierа profеsionistа.
Acordаrea atеntiеi cuvеnite si asigurarеa unor servicii ireprosabile clientilor
Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi.
Respectarea normelor de igiena si securitate ale locatiei.
Mentinerea curateniei in zona de servire.
Incasarea notelor de comanda.
Disponibilitate de participare la traininguri si formari profesionale.

Se ofera un mediu de lucru deosebit, la inalte standarde internationale in domeniu.
Pachet salarial atractiv, cazare si alte beneficii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LP HOSPITALITY CONSULTING pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LP HOSPITALITY CONSULTING pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LP HOSPITALITY CONSULTING locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?