Partener Uber/Bolt/FreeNow, masina la chirie saptamanala

nespecificat

Candidatul ideal

-Permis de conducere ( minim 2 ani )
-Varsta minima 21 ani

Descrierea jobului

Partener Uber- Bolt- FreeNow- Bolt Delivery

Detinem o flota de masini destinate inchirierii de catre partenerii Uber- Bolt- FreeNow.

De ce sa incepi colaborarea cu noi?

Sute de soferi multumiti de colaborarea cu firma noastra;

Avem o experienta de peste 4 ani in colaborarea cu Uber si restul platformelor de ridesharing, rezultatul ne claseaza pe locul unu ca flota de transport alternativ in Bucuresti.

De ce sa incepi sa conduci ca partener Uber- Bolt- FreeNow?

-Programul este flexibil, pe scurt, lucrati cand doriti.

Conditiile pentru colaborarea cu flota noastra sunt:

-permis de conducere cat. B (min. 2 ani)

-varsta minima: 21 ani

Dar activam si parteneri cu masini propri; masina trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

- nu mai veche de 15 ani.

- 5 usi (exclus coupe/cabrio)

-AC functional

Comisionul este de 10% si 12,5 lei pe saptamana pentru contabilitate.

Daca nu lucrati o saptamana sau o perioada mai indelungata taxele sunt zero pentru partenerii cu masini personale.

Pentru mai multe informatii, colegii nostri va stau la dispozitie in intervalul orar:

L-V: 10:00-17:00
-ascuns-Eugen
-ascuns-Ovidiu
-ascuns-Dragos

LLC a luat nastere prin infiintarea scolii moto: "Scoala moto ABITRANS'' pentru categoriile A1 , A2 , A .

Din pasiune, atat pentru autoturisme cat si pentru motociclete, am deschis service-ul auto-moto: "LLC Service Concept".

La momentul actual, detinem 4 service-uri si o vulcanizare in zonele :

Strada Doina 17(service auto-moto, service ITP auto-moto-atv, vulcanizare auto-moto)+servicii rent a car

Bd. Theodor Pallady 287(service auto si service tinichigerie)

Avem un parteneriat activ cu platformele de tip transport alternativ de 4 ani, la momentul actual, flota noastra de parteneri este cea mai mare din Bucuresti.