Patiser / ajutor de patiser

Patiserie - simigerie moderna, localizata in Ploiesti, angajează patiser si ajutor de patiser.

Candidatul ideal
- Atitudine pozitiva;
- Dorinta de a lucra in echipa
- Persoana de incredere, onesta si punctuala.

Descrierea jobului
- Prepara aluaturi, umpluturi, cozonaci, produse semifinite si finite de patiserie
- Asigura produse de calitate respectand retetele de preparare;
- Respecta regulile de siguranta alimentara;
- Contribuie la vanzarea produselor, aprovizionarea si curatenia la locul de munca.

Oferta companiei:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Pachet salarial fix, motivant.
- Program de lucru lejer;
- Mediu de lucru relaxant,placut si curat.

Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne contactati telefonic:

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC MATIHO INVEST SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC MATIHO INVEST SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC MATIHO INVEST SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?