Cerințe:

  • Minim 1 - 2 ani experienta in finante;
  • Experiență în lucrul cu programe multi-cash și online banking;
  • Diplomă universitară în domeniul economic (de preferință Finanțe);
  • Foarte bune abilitati de comunicare, persoana orientata catre client;
  • Cunoștințe bune de MS Office, inclusiv Excel;
  • Munca în echipă și schimbul de cunoștințe;
  • Concentrare continuă pe dezvoltarea profesională;
  • Persoană motivată de auto-învățare;
  • Cunoștințe bune de engleză;
  • Cunostinte contabile reprezinta un plus.

Noi oferim:

  • Oportunitate de creștere în cadrul unei companii multinaționale;
  • Acces la programe de învățare;
  • Politica de lucru flexibilă de acasă;
  • Abonament medical privat;
  • 7 cărți.

Responsabilitati principale:

  • Întocmește rapoarte legate de factoring;
  • Efectuează analiza pentru utilizarea liniilor de credit, inclusiv întocmirea documentației solicitate;
  • Întocmește rapoarte privind fluxul de numerar;
  • Prelucrează plățile după verificarea documentației justificative;
  • Gestionează relațiile cu băncile;
  • Menține și actualizează fișierele specifice cu informații despre piețele financiare;
  • Întocmește rapoartele solicitate de conducere;
  • Îmbunătățirea continuă a proceselor de lucru;
  • Face propuneri pentru automatizarea proceselor și participă activ la proiectele de automatizare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Next Capital Finance IFN SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Next Capital Finance IFN SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Next Capital Finance IFN SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?