Paznic/agent de paza

Salar net
2000 RON

Candidatul ideal

  • Atestat profesional de Agent de Paza si Protectie
  • Experienta in domeniu
  • Persoana onesta si riguroasa

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Autorizarea accesului in salile noastre de jocuri
  • Interventia pentru eliminarea evenimentelor
  • Mentinerea ordinii in salile noastre de jocuri
  • Primirea/predarea serviciului
  • Completarea documentelor operative
  • Raportarea evenimentelor
Beneficii:
  • ​Program de lucru flexibil, in ture de 12 ore fie de zi, fie de noapte
  • Salariu atractiv
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala
  • Lucru intr-o echipa tanara si dinamica

Salile noastre de jocuri de noroc sunt prezente in toata Europa (Germania 133 locatii, Italia 9 locatii, Croatia 35 locatii precum si in alte tari). In Romania ne desfasuram activitatea sub brandul Million care detine o retea extinsa de peste 50 de locatii in toata tara, un sfert dintre acestea aflandu-se in Bucuresti.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INTERGAME SELECT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INTERGAME SELECT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INTERGAME SELECT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă INTERGAME SELECT SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?