Personal depozit - 2 schimburi

Companie producatoare de colivii din alama pentru rulmenti cauta personal pentru depozit.

Cerinte:
- studii medii
- seriozitate

Responsabilitati:
• Depoziteaza/eticheteaza/cantareste/transporta si incarca produsele finite/materiile prime pentru a fi incarcate
• Completeaza cu datele corecte, semneaza si pastreaza in bune conditii documentele cu care lucreaza zilnic.
• Intocmeste evidenta materiilor prime si materialelor din depozit
• Receptioneaza materiile prime si materialele care se aprovizioneaza, verifica cantitatile indicate in documentele care le insotesc si controleaza, pe cat este posibil, calitatea acestora
• Raspunde de manipularea si depozitarea materiilor prime / materialelor in conditii de siguranta si integritate, pentru a se evita degradarea sau amestecarea acestora
• Periodic, verifica situatia stocurilor de materii prime si materiale si corespondenta cu ceea ce se afla in magazie.
• Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii

Beneficii:
- salariu competitiv
- tichete de masa
- bonus de performanta
- bonus de prezenta
- transport asigurat/decontat
- asigurare de viata

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HARSHA ENGINEERS EUROPE pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HARSHA ENGINEERS EUROPE pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HARSHA ENGINEERS EUROPE locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?