Personal depozit - manipulare marfa

Magazin Online - cauta personal pentru depozitul din Deva.

Operator depozit si ambalare colete

Candidatul ideal
constituie un avantaj experienta in ambalare, manipulare produse/colete, coletarie, aranjare marfa;
disponibilitate pentru efort fizic moderat;
capacitate de planificare, organizare si lucru sub presiune;
persoana responsabila si dinamica;
rapiditate, dexteritate, atentie distributiva;
orientare buna in spatiul de lucru;
atentie la detalii, spirit de observatie si corectitudine.

Descrierea jobului
pregateste produsele pentru ambalare pe baza facturilor;
participă la procesul de receptie marfa;
introduce manual marfa in cutii;
asambleaza cutiile pentru transport;
sigileaza manual cutiile cu marfuri;
verifica ambalarea corespunzatoare a marfurilor si starea ambalajului in timpul operatiunilor de incarcare/descarcare;
depoziteaza produsele ambalate;
descarcara/incarcara marfa in masini.
asigura in permanenta ordinea si curatenia la locul de munca.

Programul de lucru: luni - vineri

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Also Business Invest Srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Also Business Invest Srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Also Business Invest Srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?