Personal hotelier - complex pe malul marii

Complexul Hotelier Nautic Sport & Luxury Club angajeaza personal sezonier pentru urmatoarele posturi disponibile:

  • Ospatar cu experienta
  • Ajutor de ospatar
  • Barman
  • Sef de sala
  • Bucatar
  • Gestionar marfa
  • Receptioner de noapte

Candidatul ideal este o persoana sociabila, cu atitudine proactiva, orientata spre client tipica industriei ospitalitatii, se va evidentia prin spirit de echipa, responsabilitate asupra sarcinilor de lucru si dorinta de a oferi servicii de calitate.

Descrierea jobului:

 Activitatile sunt specifice departamentelor sus-mentionate si se vor discuta in timpul interviului. Remuneratia si beneficiile sunt in functie de experienta si ulterior rezultate.

Noi oferim:

  • mediu prietenos; colectiv tanar si pasionat de domeniul turismului;
  • oferta financiara atractiva, corelata cu performantele;
  • evolutie profesionala - in functie de rezultatele obtinute, poti accesa diferite trepte de evolutie in departament/in companie.
  • cazare si masa daca locuiesti in alte colturi ale tarii.

Asteptam sa ne transmiti cv-ul tau si sa programam un interviu.

Complexul Nautic Sport & Luxury Club este situat chiar pe malul marii, detine doua hoteluri, cu restaurant, terasa, piscina exterioara, centru SPA, sala de conferinta, plaja privata si doua beach-uri.

Echipa de management este deschisa catre pregatirea si sustinerea angajatilor de a deveni cat mai buni in ceea ce fac. Fiecare angajat are un rol important in desfasurarea activitatii si apreciem punctulitatea, onestitatea si implicarea.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AGREMENT SPORT CLUB SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AGREMENT SPORT CLUB SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AGREMENT SPORT CLUB SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?