Personal magazin Iride Business Park (Pipera)

Candidatul ideal:

Experienta anterioara in comert- reprezinta un avantaj;
Orientare si deschidere catre client;
Responsabilitate si seriozitate;
Dinamism si spirit de initiativa;
Flexibilitate si spirit de echipa.

Studii necesare:

Studii medii - Lucrator Comercial;
Diploma Bacalaureat - Casier;
Calificare in domeniu - Vanzator;

Descrierea jobului:

sa indeplinesti corect sarcinile specifice fiecarui post;
sa cunosti si sa promovezi produsele marca proprie;
sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;
sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;
sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.

Beneficii:

• Oportunitati de dezvoltare in cariera, intr-un mediu dinamic;
• Training-uri dedicate functiei;
• Pachet atractiv de compensatii si beneficii;
• Tichete de masa;
• Bonus de performanta si alte bonusuri specifice oferite de-a lungul anului;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MEGA IMAGE S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MEGA IMAGE S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MEGA IMAGE S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?