nespecificat

Candidatul ideal

Să fii o persoană prietenoasă și amabilă.
Să fii bine organizată si să acorzi o atenție sporită detaliilor.
Să fii un bun vorbitor de limba engleză.
Să deții abilitați bune de comunicare.
Să dai dovadă de implicare și creativitate.

Descrierea jobului

Preluarea apelurilor telefonice.
Programarea pacienților in baza de date in funcție de disponibilitatea doctorilor.
Transmiterea corecta a informațiilor de la pacient catre doctor și vice versa.
Printarea formularelor obligatorii.
Încasarea onorariilor si inregistrarea acestora in baza de date.

Ce iți oferim?
Salariu atractiv.
Un mediu de lucru prietenos.

Cu siguranta ati auzit diferite tipuri de sloganuri despre servicii stomatologice, insa va rugam sa credeti atunci cand afirmam ca oferim ceva cu totul si cu totul diferit, cu mare accent pe calitate si profesionalism. Echipa noastra munceste mult pentru a asigura confortul pacientilor si acest lucru se vede in rezultatul final – un zambet sanatos, stralucitor si curat. Mizam pe conceptul de stomatologie personalizata si punem accent pe relatia dintre medicul stomatolog si pacient. Ascultam de problemele oamenilor care ne calca pragul si gasim de fiecare data raspunsul adecvat.
Pe langa empatia si dorinta noastra de a crea o legatura cu pacientul, serviciile noastre sunt cartea de vizita cu care cabinetul se mandreste enorm. Punem accent pe tratamente personalizate si raspundem imediat la problemele pe care pacientii le au atunci cand ne calca pragul .